نحوه تحویل و ارسال کالا
ارسال شده در Home

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

در روزهای تعطیل و خارج از ساعات کاری فروشگاه نیکان هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد

 تمامی ارسال ها در داخل شهر تهران از طریق پیک و شهرستان ها از طریق پست (زمینی و هوایی – به انتخاب خود کاربر) انجام می شود و هزینه ارسال بر عهده خریدار می باشد.

پس از انتخاب محصول و در قسمت آخر خرید کاربر می تواند نحوه دریافت کالا را انتخاب نماید که برای پیک داخل تهران هزینه 15000 تومان(برای مسافت های زیاد هزینه اضافی توسط پیک دریافت می گردد.) برای پست زمینی هزینه ارسال 15000 تومان می باشد (گوشی های ارسالی تماما بیمه میشوند.) برای پست هوایی نیز هزینه ارسال 45000 تومان می باشد.

زمان ارسال کالا در داخل تهران همان روز و در پست زمینی بین 1 تا نهایت 3 روز و پست هوایی (بستگی به پروازهای موجود و شهر ) 1 روز می باشد.

مرسوله های ارسالی با پست پیشتاز برای شما کاربران ارسال می شود و پس از ارسال شناسه پستی برای شما به شماره ی ثبت نام شده در سایت پیامک خواهد شد . که می توانید از طریق شناسه ارسالی در سایت پست مرسوله خود را پیگیری کنید.

سامانه پیگیری مرسولات پستی:

http://newtracking.post.ir

توجه: تمامی گوشی های ارسالی توسط ما بیمه می باشند دقت داشته باشید در هنگام تحویل از مامور پست در حضور مامور پست مرسوله خود را باز کرده و تمامی موارد را بادقت بررسی کنید . در صورت وجود هر گونه مشکل (شکستگی و خرابی کالا و …) مرسوله را به مامور پست عودت دهید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلمه مورد نظر را بنویسید و Enter بزنید

سبد خرید