چگونه به ما اعتماد کنید؟

نوشته شده توسط: فروشگاه بلک بری نیکان به: معرفی بلک بری بر: سه‌شنبه, سپتامبر 6, 2016 توضیح: 0 اصابت: 2368

چگونه به ما اعتماد کنید و چرا از ما خرید کنید؟

این سوالی است که شاید برای شما کاربران اینترنتی پیش بیاید که چگونه به یک وب سایت اینترنتی اعتماد کنید و خرید خود را از آنجا انجام دهید .

به اطلاع شما کاربران گرامی میرسانیم که مرکز ما با بیش از 10 سال سابقه در زمینه گوشیهای بلک بری و همچنین  دارای جواز کسب معتبر فروش موبایل و لوازم جانبی از اتحادیه مربوطه یکی از پر سابقه ترین فروشگاه ها در این زمینه می باشد .

در بخش پایین سمت راست سایت شما می توانید با کلیک بر روی لوگوهای قرار داده شده کاملا صحت آدرس و مشخصات ما را ببینید . بلک بری استور نیکان در حال حاضر اولین وب سایت فروشگاهی بلک بری با نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره از وزارت صنعت,معدن و تجارت می باشد .

همچنین بلک بری استور نیکان اولین مرکز بلک بری در ایران می باشد که موفق به دریافت لوگوی دیجیتال دائم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی(ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی) شده است.

 

همچنین با دریافت گواهینامه SSL از سایت جهانی GLOBAL شما کاربران دیگر نگران اطلاعات وارد شده در سایت ما نمی باشید با کمی دقت و جستجو در مورد این گواهینامه متوجه خواهید شد که تمامی اطلاعات  وارد شده شما در وب سایت ما کاملا امن بوده و هیچگونه سوء استفاده ای از آن با حملات سایبری نخواهد شد.(برای چک کردن به بالای مرورگر خود توجه کنید وب سایت ما با قفل سبز رنگ نشان داده می شود.)

برای سهولت پرداخت خرید های اینترنتی شما کاربران گرامی هر 2 درگاه معتبر بانک ملت و بانک سامان در بخش پرداخت نهایی قرار گرفته است که با تمامی کارت های عضو شتاب قابل پرداخت می باشد.

 .

نظرات

ترک از نظر شما