١٠ برتری بلكبری نسبت به آيفون

نوشته شده توسط: رامین افشان به: اخبار و مقالات بر: سه‌شنبه, نوامبر 1, 2016 توضیح: 1 اصابت: 1927

١٠ برتری بلکبری نسبت به آیفون

١٠ برتری بلكبری
نسبت به آيفون

1-خروجی HDMI و درگاه شارژ استاندارد
این ويژگی خروجی HDMI به كاربران اين اجازه را مي دهد كه با اتصال تلفن همراه خود به تلويزيون ، بتوانند تصاويری با وضوح بالا را در آن تماشا كنند. اين ويژگی در برخی گوشی های اندرويد و موتورولا وجود دارد ولی آيفون فاقد اين امكان است.

 2-دوربين و جابجايی زمان
اين ويژگی جديد در بلک بری های سری 10 كه جابجايي زمان نام دارد در عكس های گروهی ، مخصوصا از كودكان كه تحرک زيادی دارند ، با گرفتن عكس های پياپی در حالات مختلف از چهره افراد به كاربر اين امكان را می دهد كه بهترين حالت چهره افراد را در عكس قرار دهد. اين ويژگی مختص گوشي بلک بری است و در اندرويد و iOS نمونه مشابه آن وجود ندارد.

3- حافظه خارجي تا 64 و 128گيگا بايت
اين گوشی از حافظه های خارجی ميكرو اس دی پشتيبانی می كند كه حافظه كل گوشي را تا 80 و 145 گيگا بايت افزايش مي دهد. اين در حالی است كه آيفون از هيچ حافظه خارجی پشتيبانی نمی كند.

4- باتری بلک بری شارژ را بسیار خوب نگه میدارد و در خصوصا مدل Z30 شما تا دو روز کامل شارژ خواهید داشت که این مورد در کمتر اسمارت فونی دیده می شود.

5- بلک بری نرم افزارهای اندرويد را اجرا می كند
اگر شكافی در بلک بری سری 10 باشد اجرا نكردن برنامه های اندرويد است. ولی نه تنها از برنامه های خود بلک بری ، بلكه از برنامه های اندرويد نيز پشتيبانی  می كند.

6- صفحه كليد بلک بری
از ويژگی های ممتاز اين گوشي ها صفحه كليد آن ها است. بهترين صفحه لمسی و صفحه كليدی (با قابلیت تاچ روی کیبورد فیزیکی) كه تاكنون در دست گرفته ايد.در مقايسه با اين صفحه كليد ، صفحه كليد iOS بسيار ضعيف به نظر می رسد.

7-هاب بلک بری
قلب و روح بلک بری 10 ، هاب و ويژگی های آن است. نمايش تمام پيام ها و اخطارها و هشدارها در نگاه اول ، و دسترسی سريع و آسان به آن در نگاه دوم از اين ويژگی هاست.اگر درحين كار با گوشی براي شما هشدار يا پيامكی نمايان شود ، با كشيدن انگشت خود به چپ ، به صفحه ديگر مي رويد و پس از خواندن پيام با كشيدن انگشت به سمت راست ، به ادامه كار خود بپردازيد.

8- بلک بری سری 10 و برنامه های درحال اجرا
اين گوشي می تواند 8 برنامه در حال اجرا را به صورت تصويرهای كوچتر همزمان نمايش دهد و شما را از اطلاعات برنامه ها آگاه كند.

9- تعادل در بلک بری
تعادل در بلک بری دو فرد را در تلفن هوشمند شما مسئول انجام امور می كند. يكي برای كار و ديگری براي استفاده شخصي شما. اين كار باعث مي شود كه در صورت بروز مشكل در قسمت سيستم عامل اطلاعات شخصی شما آسيب نبيند.

10- قابلیت اتصال و انتقال فایل از طریق وای فای دایرکت ، ان اف سی و بلوتوث:
یکی دیگر از مزیتهای این برند داشتن این سه امکان خوب برای اتصال به اسمارت فون های دیگر میباشد که باز هم اپل از داشتن هر سه اینها محروم است.

نوشته شده توسط : رامین افشان

بلک بری نیکان

نظرات

ایجاد شده در سه‌شنبه, ژانویه 10, 2017 نوشته شده توسط محمد امین رنجبر پیوند نظر
سلام و عرض ادب فایل اپدیت ورژن 10.3.3 رو میخواستم
Showing 1 - 1 of 1 item

ترک از نظر شما